maldivler-turuEn Popüler Maldivler Turu

Aşk ve Romantizm için tasarlanmış Bungalovları, büyüleyici berrak turkuaz renkli sulara sahip olan Maldivler Balayı çiftlerine unutulmaz anlar sunuyor. Dünyanın en güzel kumlu plajlarına sahip olan Maldivler Beyaz kumu ve turkuaz renkli denizi ile balayı çiftleri için adeta bir şölen alanı. Kişiye özel olarak hazırlanan Maldivler turu ile düşlediğiniz balayı tatilini yaşayabirsiniz.

 

Maldivler Turu

Cennet seni bekliyor… Mükemmel doğası ve özenle tasarlanmış otelleri ile Maldivler gerçek anlamda size eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor. Serin rüzgar ile sallanan palmiye ağaçları ve mavi tonları değişen kristal lagünler çevrili bembeyaz plajları ile bozulmamış tropik ada Maldivler … sizi bekliyor.

Nitekim, Maldiv Adaları ‘dünyanın yedi harikasından biri‘ olarak tarif edilmiştir.

Maldivler turu ile bir kez gelmiş ziyaretçilerin büyük çoğunluğu tekrardan tatili için Maldivler ‘e gelmiştir. Maldivler güzelliği gerçekten bağımlılık yapar.

Maldivler ‘e gelmek için bir çok sebebiniz vardır

  • Balayı
  • Kalabalıktan sıkılmışsanız
  • Huzur
  • Heyecan verici su sporları aktiviteleri,
  • Tüm modern olanaklara lüks konfor sarılmış plajları
  • Ve mükemmel ötesi ve bozulmamış doğası

Maldivler turu hergün çıkışlı olarak kişiye özel olarak hazırlanmakta ve sizlere geniş otel seçenekleri ile uygun fiyat sunulmaktadır.

Maldivler, resmi adıyla Maldiv Cumhuriyeti, Hint Okyanusunda 1.200 adadan oluşan bir devlettir. Maldivler, Hindistan'ın güneyinde ve Sri Lanka'nın yaklaşık 750 kilometre (435 mil) güneybatısında yer alır. Küresel iklim değişiklikleri yüzünden yüzyıl içerisinde sular altında kalacağı öngörülen Maldiv halkına, 15 Kasım 2005 itibari ile Avusturalya'ya sığınma hakkı verilmiştir. 1.200 adanın 281'inde insan yaşamaktadır. 1.000 civarında ada halen boştur. Yerleşim bulunan 281 adadan 195'inde Maldivler, 86 ada ise "otel ada" şeklinde kullanılmaktadır. Maldiv halkının %97'si Müslüman olup, devlet "başkanlık" tipi cumhuriyet ile yönetilmektedir.